Autodiely | Náhradné diely | Autosúčiastky | Tomiauto.sk

Preskočiť menu

Motocykle - Kymco

Najpredávanejšie modely KYMCO

Like 50cc 2-Takter und 125cc 4-Takter A star is born
Interpretácia kymca klasického skútra je tu. Like má všetky predpoklady na to, aby sa stal ikonou: moderný taliansky design a inovatívna technika, všetko zabalené so známou kvalitou a vysokou spoľahlivosťou. Top-case vo farbe skútra je zohľadnený už v cene.

Grand Dink S 50cc 2-Takter and 125cc 4-Takter The new edition of a classic
Kymco je modelom série Grand Dink S jedným z najúspešnejších veľkých skútrov a teraz tu máme znovuzrodenie. Nový výzor ako aj vylepšená technika, dáva predpoklady na to, aby ostal víťazom.

Super 8 50cc 2-Takter Power to lead
Dlho očakávaná športová verzia Best-Selleru Super 8 prichádza s novým a výkonným 50 cc dvojtaktným motorom a novým designom. Klasická Super 8 samozrejme naďalej ostáva v programe a ponúka veľmi pohodlnú jazdu a prekvapivo nízku spotrebu.

Agility City 125cc 4-Takter Summer in the City
Agility City sa rozširuje o model 125 cc, predovšetkým, aby ponúkol dynamickú a výkonnejšiu verziu mestského skútra.

MXU 500 4x4 IRS At home off-road
Nová MXU 500 4x4 IRS, s nezávislým zavesením zadnej nápravy ponúka ešte lepší Off- Road zážitok. S navijákom ako štandard, je oproti konkurencii jeden krok vpred, tak ako aj svojou funkčnosťou a designom.

 

 

Spoločnosť Kwan Yang Motor bola založená v Koahsiung, v Taiwane v roku 1963 a patrila spoločnosti Honda Motor Japonsko (od roku 1992 používa značku KYMCO). Od svojho začiatku je hlavnou prioritou spoločnosti KYMCO kvalita jej produktov. Ich celková produkcia teraz predstavuje vyše 6 miliónov jednotiek dvoj- a štvor- kolesových dopravných prostriedkov.

KYMCO je právom pyšná na viac ako 35 ročnú históriu produkcie skútrov, motocyklov a štvorkoliek. Jej komplexný modelový rozsah zahŕňa dopravné prostriedky začínajúce objemom motora od 50 do 500 cm3, Spoločnosť KYMCO má k dispozícii jednu z najväčších škál dopravných prostriedkov v kategórii 50 cm3. Spoločnosť KYMCO je považovaná za jednu z hlavných výrobcov týchto motocyklov a skútrov na svete.

"Lepší než najlepší" (kvalita nie je náhoda) - tento slogan reprezentuje úsilie, ktoré spoločnosť KYMCO investuje do všetkých komponentov výrobného programu, počnúc výskumom a vývojom, vrátane produkcie, servisu a predaja. Spoločnosť KYMCO je autorizovaná podľa ISO 9001 a ISO 13485, zabezpečujúc nestále vysokú kvalitu výroby.

Spoločnosť KYMCO je pripravená prekvapiť trh novými produktmi aj v budúcnosti, udržujúc neustále najlepší cenový pomer (kvalita-cena), ktorý ju odlišuje od všetkých ostatných konkurentov.

Kompletný aktuálny katalóg nájdete na www.kymco.sk

Motocykle