Autodiely | Náhradné diely | Autosúčiastky | Tomiauto.sk

Preskočiť menu

Nezávislé kúrenie
WEBASTO a EBERSPÄCHER

teplovodné - teplovzdušné

predaj - montáž - servis

Klikni na: WEBASTO

Klikni na: EBERSPÄCHER

Pohodlie, na ktoré si rýchlo zvyknete...

WEBASTO – svetový líder nezávislých kúrení pre automobilový priemysel. Typová rada nezá-vislých kúrení Webasto Thermo Top je ideálne prispôsobená k zvýšeniu komfortu vo vašom auto-mobile.

Ako to funguje:
Chladiaci okruh vášho vozidla je ohrievaný a vytvorené teplo je potom vyfukované ventilátorom priamo cez vykurovací a ventilačný systém auta. Takže sneh, námraza a ľad sa rozpúšťajú, okná sa rozmrazujú a súčasne sa nahrieva aj motor.

Výsledok:
Vy nasadnete do pohodlného predhriateho auta s čistými oknami, motor štartujete za tepla, čím predchádzate tzv. studeným štartom.

Ovládanie kúrenia:
Najmodernejšia technológia, dotvorená štýlovým dizajnom, nám dovoľuje obsluhu kúrenia inteligentnými diaľkovými ovládačmi.

Ovládacie príslušestvo WEBASTO:

Telestart T100 HTM

Ovládač umožňuje diaľkový štart nezávislého kúrenia, vy určíte čas odchodu a Telestart T 100 HTM vyhodnotí štart kúrenia v závislosti od aktuálnej okolitej teploty. Ovládač dovoľuje prie-bežne kontrolovať teplotu vo vykurovanom vozidle a umožňuje nastavenie stupňa tepelného komfortu s dosahom 1000 m.

Telestart T91

Jednoduchým stlačením tlačítka diaľkového ovládača - DO vo forme prívesku na kľúče, spustíte nezávislé kúrenie so spätnou kontrolou zapnutia. Dosah 1000 m.

Thermo Call

Možnosť zapínania, vypínania, nastavovania doby kúrenia, alebo vetrania cez telefón odkiaľkoľvek.

Digitálny časovač

Luxusný nastaviteľný časovač, umožňuje spúšťanie kúrenia klasickým spôsobom s možnosťou nastaviť tri časy zapnutia do 24 hod vopred.

Ak vás zaujímajú ďalšie informácie ohľadom nezavislého kúrenia – montáže a servisu, zavolajte nás.

Kontakt

Kontaktujte nás ihneď:
Košice
055 / 678 04 00
0915 / 857 303

Značky áut